Česká transpersonální konference 2016

nahrávám mapu....

Datum a čas
23. 04. 2016 – 24. 04. 2016
8.30 – 22.00

Místo konání
Národní dům na Vinohradech

Kategorie


Česká transpersonální konference s podtitulem „Revoluce vědomí a vnitřní transformace“ navazuje na úspěšnou pražskou mezinárodní konferenci z roku 1992. Hlavním protagonistou akce bude opět zakladatel transpersonální psychologie prof. MUDr. Stanislav Grof, ale těšit se můžete i na řadu dalších osobností.

Koncentrace téměř dvou desítek garantovaných odborných přednášek, pěti diskusních panelů, řady kvalitních workshopůa filmových dokumentů představí ve dvou intenzivních dnech různé úhly pohledu na spirituální aspekty lidské zkušenosti a aktuální poznatky o lidském vědomí. Zazní nejen odvážné myšlenky z oblasti transpersonální psychologie a obnoveného výzkumu psychedelik, ale diskutovány budou také alternativní filozofické koncepty, otázky návratu spirituality do hlavního proudu vědy a v neposlední řadě moudrost a praxe starých domorodých tradic. Konference v rámci mezioborového dialogu přinese prostor pro zamyšlení a inspiraci. V doprovodném programu najde své místo i sdílení osobních zkušeností a prožitků.

Léčení problémů člověka i lidstva jako celku je úzce spojeno s vnitřní transformací každého z nás. Pokud jste na posun horizontu svého vědomí připraveni, neváhejte – počet míst na konferenci je omezen!