Komentáře k webovým stránkám

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2990

  Hlášení chyb, dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení.

  #3712

  Zdravím a mám dotaz. Jak je to s http://www.holotropniumeni.cz Ctěla jsem tam dát tu jakousi definici, co budeme považovat za HU, ale hlásí mito: 403 – Přístup odmítnut!
  Nemáte právo pro přístup do požadovaného adresáře. Buď neexistuje žádný dokument s obsahem (tzv. index), nebo je adresář chráněn proti čtení.
  Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

  Takže bych ráda věděla, zda ta stránka existuje a jak se tam dostat. Chtěla jsem tam dát texty a obrázky, co připravuji pro výstavu a katalog. Zatím jsem něco dala do sekce umění.

  #3717

  Ahoj Jarko, abych řekl pravdu, nemám vůbec tušení, čím by ta stránka holotropniumeni.cz měla být, ba ani nevím, kdo s ní přišel. To má být nějaký webový katalog výstavy na Transpersonální konferenci? Každopádně se zdá, že ta stránka je zatím pouze hlavách svých tvůrců, takže své texty a obrázky můžeš dávat zatím sem. Minimálně já to tu vidím velmi rád.

  #3720
  Roman Intago
  Účastník

  chtěl jsem dát drobný příspěvek do Filozofie, a 2x marně. Napsalo mi to:
  There was a problem posting your update. Please try again.

  #3722

  Trochu jsem se nyní hrabal v kódu, jelikož se pokouším zlepšit rychlost načítání stránek. Je tedy možné, že to bylo tím, protože mně to nyní funguje. Můžete to prosím zkusit nyní?

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.