Komentáře k webovým stránkám

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Profilová fotografie Tomáš Gardelka Tomáš Gardelka a poslední změna je stará 3 roky, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor

Hlášení chyb, dotazy, připomínky, návrhy na zlepšení.

Zdravím a mám dotaz. Jak je to s http://www.holotropniumeni.cz Ctěla jsem tam dát tu jakousi definici, co budeme považovat za HU, ale hlásí mito: 403 – Přístup odmítnut!
    Nemáte právo pro přístup do požadovaného adresáře. Buď neexistuje žádný dokument s obsahem (tzv. index), nebo je adresář chráněn proti čtení.
    Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Takže bych ráda věděla, zda ta stránka existuje a jak se tam dostat. Chtěla jsem tam dát texty a obrázky, co připravuji pro výstavu a katalog. Zatím jsem něco dala do sekce umění.

Ahoj Jarko, abych řekl pravdu, nemám vůbec tušení, čím by ta stránka holotropniumeni.cz měla být, ba ani nevím, kdo s ní přišel. To má být nějaký webový katalog výstavy na Transpersonální konferenci? Každopádně se zdá, že ta stránka je zatím pouze hlavách svých tvůrců, takže své texty a obrázky můžeš dávat zatím sem. Minimálně já to tu vidím velmi rád.

Profilová fotografie Roman Intago
    Roman Intago
    Účastník

chtěl jsem dát drobný příspěvek do Filozofie, a 2x marně. Napsalo mi to:
    There was a problem posting your update. Please try again.

Trochu jsem se nyní hrabal v kódu, jelikož se pokouším zlepšit rychlost načítání stránek. Je tedy možné, že to bylo tím, protože mně to nyní funguje. Můžete to prosím zkusit nyní?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.