Základní informace

Jméno a příjmení

Martin Malec

O mně

V letech 2007-2014 jsem studoval nejdřív dvojobor psychologie-digitální média, potom na Mgr psychologii, nakonec úspěšně jsem skončil na jaře 2014. Diplomka byla o změně hodnot, chování a environmentálních postojů dobrovolníků na biofarmě (vícečetná případová studie, asi 160 normostran, v angličtině, ke stažení brozkeff.net/thesis).

Za sezonu navštívím několik jednotek komorních psytrance párty.

V posledním roce jsem několikrát dělal sittera na grofovsky pojatou psychedelickou seanci mající za cíl integrace porodního traumatu projítím si těmi BPM.

Od roku 2008 se věnuji dzogčhenovým a buddhistickým meditačním praxím.

Hlavní zájmy:
– ekologie, permakultura a zahraničení (zahrádky 300m2 kolem RD ve Žďáře n.S., 200m2 v zahr. kolonii ve Žďáře, jsem i členem českého zahrádkářského svazu a usiluji o efektivnější využití ohromného potenciálu, který jinak zoufale stará členská základna zahrádkářů má (stále 150 tisíc členů!). Neúspěšný pokus 2013-2014 s jednou 3000m2 komunitní zahradou u Modřic, druhý pokus 2014-dosud s jinou menší komunitní zahradou mezi Židenicemi a Vinohrady, plán vybudovat vyvýšené záhony, nalákat nové lidi, organizovat pravidelná setkání a propagaci… 2011, 2012, 2013 a 2014 pobyt na komunitní farmě Plukrijp nejdřív jako WWOOFer, potom jako WWOOFer a současně výzkumník co tam napsal diplomku, poté opět jako WWOOFer :)
Jsem pěstitelem registrovaným v Gengel o.p.s., společnosti usilující o uchování starých a krajových odrůd a biodiverzity

– praxe vadžrajánového buddhismu a dzogčhenu

– GNU/Linux a open source software, ekonomika daru, disfrutalismus 😉

– budování a podpora osvícených sebeřídících organizací (viz např. Frederic Laloux – Reinventing organizations a konkr. příklady – Semler, Chouinard etc.)

– ochota podporovat a zapojit se do projektů na otevření terapeutického využití psychedelik (nejen pro terminální stadia rakoviny, ale pro optimalizaci osobnosti jako takové, i když nemá žádnou fatální diagnózu, ale “jen” třeba potlačené/vytěsněné porodní trauma)

Co můžu nabídnout:
– byl jsem, jsem a asi budu “holka na všechno” (-: … vystudoval jsem žurnalistiku a psychologii, diplomka je environmentalisticky-antropologicko-pedagogicko-etnografická, pracuju jako grafik a ajťák, dělal jsem studii pro realizaci průmyslové vermikompostárny a hlívárny, sázel jsem noviny pro mezinárodní filmový festival, v současnosti vedu většinu společných meditačních praxí v rámci brněnské sanghy komunity dzogčhenu…
– jsem schopný zprovoznit redakční systém, wiki, dokumentový server, “firemní sociální sít”, linuxový server apod.. Na wordpressu jsem postavil x webů, wiki jsem použil ve firmě i při společné přípravě na státnice z psychologie (psychostatnice.brozkeff.net), ownCloud jako dokumentový server jsem měl odvahu nasadit na naší firmy…

Přejít k navigační liště